UWAGA! Trzeba wykupić licencję.

• autor: kschrzanow, 2012-08-02 21:40

W związku z Uchwałą nrIV/74 zdnia 19 kwietnia 2012 rokuZarząduPolskiego ZwiązkuPiłki Nożnej w sprawie licencji dla sędziów piłkarskich przedstawiamy wszelkie informacje dotyczące uzyskania licencji. Prosimy o zapoznanie się z nimi i wykonanie podanych czynność. CD.więcej:

W związku z uruchomieniem procedury licencyjnej w Małopolskim Związku Piłki Nożnej Zarząd MZPN powołał Komisję ds. Licencji Sędziowskich w składzie :

Stefan Socha - Przewodniczący
Stanisław Dańda - Sekretarz
Andrzej Sękowski - Przewodniczący KS MZPN
Robert Marciniak - Komisja Szkoleniowa KS MZPN
Jerzy Kowalski - Wiceprezes MZPN
Zbigniew Augustyn - Członek Zarządu MZPN

Komisja w dniu 30 lipca br. miała swoje pierwsze spotkanie i uchwaliła, co następuje:

Kolegium Sędziów

Małopolskiego Związku Piłki Nożnej

Zgodnie z Uchwałą nr IV/74 z dnia 19 kwietnia 2012 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji dla sędziów piłki nożnej , oraz Uchwały Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej , sędziowie piłki nożnej muszą posiadać licencje uprawniającą do prowadzenia zawodów w piłce nożnej.

Powołana Komisja ds. licencji sędziów przy MZPN prosi Przewodniczących Kolegium (Komisji) sędziów OZPN i Podokręgów o sporządzenie zestawieniawraz z wnioskami sędziów wg. uprawnień do prowadzonych zawodów.

Wypełnione wnioski przesłać na sekretariat Kolegium Sędziów w Krakowie ,

wnieprzekraczalnym terminie do dnia 31.08.2012.Zestawienie należy podpisać przez Przew. Kolegium (Komisji) Sędziów.

Przewodniczący ds. Licencji Sędziów

/ Stefan Socha /

W związku z tym sędziowie są zobowiązani do nabycia licencji. Prosimy o wpłacenie odpowedniej opłaty na podane niżej konto. Kopię dowodu wpłaty prosimy dostarczyć do siedziby PPN Chrzanów do 28 sierpnia lub na Zebranie Plenarno-Szkoleniowe wraz z potrzebnymi dokumentami, które zostaną zbiorowo wysłane do MZPN. Sędziów 4 oraz 5 ligi prosimy o to aby dokumenty dostarczyli do 15 sierpnia.

Opłaty:

IV liga - 160 zł

klasa okręgowa -120 zł

klasa A-90 zł

klasa B-75 zł

Licencję muszą nabyć jedynie sędziowie główni od Ekstraklasy do klasy B, którzy są sędziami rzeczywistymi.

Sędziowie muszą dołączyć do swojego wniosku :
a) 2 sztuki fotografii typu "legitymacyjnego" (koniecznie podpisane),
b) potwierdzenie dokonania opłaty licencyjnej (decyzją Komisji każda osoba powinna wpłacić za siebie i posiadać osobny dowód wpłaty (wpłata na konto Małopolskiego Związku Piłki Nożnej nr 37 1240 2294 1111 0000 3709 2289 z odpowiednim dopiskiem "nazwisko i imię sędziego, Kolegium Sędziów, którego jest członkiem, klasa uprawnień);
- kwestia ubezpieczenia NNW jest rozwiązana w ten sposób, iż MZPN corocznie ubezpiecza grupowo sędziów KS MZPN w ERGO HESTII i nie ma konieczności, by przynajmniej w tym roku sędziowie ubezpieczali się indywidualnie;
- zaświadczenia lekarskie - w bieżącym sezonie są akceptowane badania lekarskie takie jak były dotychczas, ale` w kolejnym sezonie już będą konieczne wykonywane przez lekarza sportowego (należy dostarczyć kopię, jeżeli sędzia ma ważne badania zostaną skopiowane przez referenta ds. dyscypliny)

PLIKI DO POBRANIA:

- Wniosek licencyjny: http://www.sendspace.pl/file/31f7f793a97c1c512e98e65