KS Chrzanów po cyklu turniejów

• autor: kschrzanow, 2013-01-27 12:22

Reprezentacja naszych sędziów począwszy od 12 stycznia rozegrała w odstępach cotygodniowych trzy turnieje halowej piłki nożnej drużyn sędziowskich. Gościliśmy kolejno w Bochni, w Krakowie oraz w Kętach. CD...więcej.

Piłkarskie zmagania rozpoczęliśmy od turnieju w Bochni, na który trafiliśmy po zaproszeniu otrzymanym od tamtejszego KS-u. Nasza ekipa borykała się jednak w tej imprezie ze sporym pechem. Mecze w fazie grupowej przegrywaliśmy w dość nieszczęśliwych okolicznościach, w większości jednym tylko golem przewagi przeciwników. To wszystko sprawiło, że ostatecznie zajęliśmy jedenaste miejsce. Triumfowała ekipa gospodarzy.

Z kolei 19 stycznia w krakowskiej hali Com Com Zone rozegrane zostały nieformalne Mistrzostwa Małopolski Drużyn Sędziowskich w Halowej Piłce Nożnej. Również z tym turniejem pożegnać się musieliśmy na etapie meczów grupowych. Podobny los spotkał zresztą siedem innych ekip. Najlepszym zespołem w Krakowie okazali się być koledzy z Kolegium Sędziów Gorlice.

W minioną sobotę wzięliśmy już udział w cyklicznie rozgrywanych Mistrzostwach Małopolski Zachodniej. Tym razem rola gospodarza imprezy przypadła kolegom z KS Oświęcim. W hali w Kętach gracze z Chrzanowskiego KS-u zajęli czwarte miejsce.

Już 2 lutego nastąpi kulminacja turniejowych zmagań. W tym dniu bowiem w hali w Libiążu zjawi się 8 sędziowskich ekip, które powalczą w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Sędziowskich o Puchar Prezesa PPN Chrzanów. Honorowy patronat nad imprezą, której gospodarzem jest KS Chrzanów objął Poseł na Sejm RP Tadeusz Arkit, Starosta Chrzanowski Adam Potocki oraz Burmistrz Miasta Libiąż Jacek Latko. Patronat medialny objął z kolei tygodnik ziemi chrzanowskiej "Przełom".