Puchar Prezesa dla KS Wadowice

• autor: kschrzanow, 2013-02-04 11:40

Najlepszą ekipą II Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Sędziowskich o Puchar Prezesa PPN Chrzanów okazała się być reprezentacja KS Wadowice. W finale pokonali oni 1-0 KS Bochnia. CD... więcej.

Galeria zdjęć

ii-turniej-sedziowski-o-puchar-prezesa-ppn-chrzanow-4203730.jpg ii-turniej-sedziowski-o-puchar-prezesa-ppn-chrzanow-4203731.jpg ii-turniej-sedziowski-o-puchar-prezesa-ppn-chrzanow-4203732.jpg

W sobotę w libiąskiej hali sportowej zmierzyło się osiem drużyn sędziowskich. Prócz gospodarzy w szranki o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej stanęło jeszcze siedem reprezentacji Kolegów Sędziowskich. Były to ekipy z Brzeska, Bochni, Oświęcimia, Krakowa, Nowego Targu, Wadowic i Myślenic.

Nad turniejem swój patronat honorowy objęli Poseł na Sejm RP Tadeusz Arkit, Starosta Chrzanowski Adam potocki i Burmistrz Miasta Libiąż Jacek Latko. Patronem medialnym imprezy był tygodnik ziemi chrzanowskiej „Przełom”.

W pierwszej fazie turnieju mecze odbywały się w grupach. W pierwszej znaleźli się gospodarze, Bochnia, Nowy Targ i Oświęcim, zaś w drugiej grupie zespoły Brzeska, Krakowa, Myślenic i Wadowic.

Reprezentanci ziemi chrzanowskiej najpierw 1-2 przegrali z Oświęcimiem, a następnie pokonali 4-0 ekipę z Nowego Targu. By móc myśleć o grze w półfinałach musieli w ostatnim grupowym meczu pokonać zespół z Bochni. Udało im się jednak tylko zremisować 1-1. Do finałów z grupy pierwszej przeszły KS Oświęcim i KS Bochnia, a z drugiej KS Wadowice i KS Myślenice. Nasi sędziowie zadowolić musieli się grą o piąte miejsce. Niestety jednak w pojedynku z Brzeskiem uznali wyższość piłkarskich umiejętność swoich kolegów, którzy zaaplikowali chrzanowianom aż 7 goli. Gospodarze imprezy ostatecznie zajęli miejsce szóste.

W meczach półfinałowych Wadowice pokonały Oświęcim, a Bochnia wygrała z Myślenicami. W spotkaniu o trzecie miejsce triumfowali gracze KS Myślenice.

W całym turnieju najlepsi byli gracze z Wadowic, którzy w finałowym meczu 1-0 pokonali Bochnie.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce - KS Wadowice

II miejsce - KS Bochnia

III miejsce - KS Myślenice

IV miejsce - KS Oświęcim

V miejsce - KS Brzesko

VI - miejsce KS Chrzanów

VII miejsce - KS Kraków

VIII miejsce - KS Nowy Targ

- Przy takich turniejach wynik jest sprawą drugorzędną. Razem z sędziami z innych podokręgów spotykamy się w przerwie zimowej na wielu tego typu zawodach. Celem numer jeden w nich jest dobra zabawa, integracja i „przeczekanie” czasu między rundami w sportowym trybie – powiedział po zakończonym turnieju Bartłomiej Gębala, przewodniczący KS Chrzanów.

Zdjęcia z turnieju zostaną dodane już niebawem. Tymczasem część z nich zobaczyć można na stronie przelom.pl

Komplet wyników:

Gr.

Gospodarze

Goście

Wynik

½

1A Oświęcim

2B Wadowice

½

2A Bochnia

1B Myślenice

4A Nowy Targ

4B Kraków

3A Chrzanów

3B Brzesko

P1/2 Myślenice

P1/2 Oświęcim

W1/2 Wadowice

W/12 Bochnia   1-0

Najlepszemu zawodnikowi z każdej drużyny wręczono pamiątkową statuetkę. Najlepszymi zawodnikami w swoich drużynach wybrano:

KS Oświęcim - Przemysław Greń

KS Myślenice - Karol Cienkosz

KS Bochnia - Krystian Lewicki

KS Brzesko - Konrad Kuliszewski

KS Chrzanów - Dariusz Feliksik

KS Nowy Targ - Szymon Trzeciak

KS Kraków - Sebastian Zadęcki

KS Wadowice - Szymon Putek.

Oczywiście przyznano też wyróżnienia dla zawodników najlepszych w całym turniejów. Nagrody trafiły do:

Najlepszego bramkarza - Mariusz Stec

Najlepszego zawodnika - Artur Madej

Króla strzelców - Krzysztof Dyrcz (7 goli)

Zespoły w II turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PPN Chrzanów wystąpiły w następujących składach:

KS Wadowice: Maciej Michniak, Adam Kutermak, Sebastian Widlarz, Krzysztof Dyrcz, Paweł Wadowski, Szymon Putek, Sławomir Wiecheć, Marcin Sabuda. Osoby towarzyszące: Marek Skrzypczak (Prezes KS), Zygmunt Sankowski.

KS Bochnia: Janusz Zwieńczak, Mariusz Stec, Paweł Stec, Piotr Dudziak, Dominik Kukla, Krystian Lewicki, Łukasz Panek, Paweł Zagata, Michał Sułek, Tomasz Kubik, Mariusz Krupa.

KS Myślenice: Mateusz Czerwień, Karol Cienkosz, Michał Bargiel, Michał Kaczmarek, Krzysztof Salawa, Mateusz Gądek, Artur Madej, Tomasz Jędrzejak, Kazimierz Drożdż. Kierownik: Krzysztof Cienkosz (Prezes KS).

KS Oświęcim: Przemysław Greń, Zbigniew Walus, Miłosz Socha, Grzegorz Hendzlik, Aleksander Stachura, Artur Paluch, Bogdan Wanat, Sławomir Kurnik. Osoby towarzyszące: Ryszard Dżyżdżyk, Rafał Szopa, Sławomir Spiesz (Prezes KS).

KS Brzesko: Mirosław Pyjno, Sławomir Pudło, Adrian Maślanka, Michał Mrzygłód, Mariusz Stolarz, Grzegorz Moczniak, Konrad Kuliszewski, Artur Mendzlewski, Grzegorz Migdał. Kierownik: Dominik Jurkiewicz.

KS Chrzanów: Marcin Biros, Michał Gębala, Dominik Nędza, Michał Siemek, Paweł Ostrzywilk, Arkadiusz Marek, Łukasz Łabuzek, Dariusz Feliksik, Jakub Korba, Krzysztof Chłopek. Kierownik: Bartłomiej Gębala (Prezes KS)

KS Kraków: Janusz Krupnik, Sebastian Zadecki, Mateusz Kulig, Sebastian Kraśnicki, Grzegorz Przybylski. Osoby towarzyszące: Mariusz Ocieczek (trener), Bronisław Mazur (kierownik), Piotr Musialik (Prezes KS)

KS Nowy Targ: Szymon Trzeciak, Stanisław Mitoraj, Zbigniew Suwada, Marcin Tyrpa, Bartłomiej Skoczyk, Bartosz Zabrzewski, Andrzej Opacian. Kierownik: Marcin Teserski.

autor: ~kibic 2013-02-04 16:33:57

avatar kiedy foto?