Awanse i spadki

• autor: kschrzanow, 2013-08-02 21:03

Po zatwierdzeniu list klasyfikacyjnych w klasach M, C, B, A zarząd KS Chrzanów postanowił o następujących roszadach sędziów między klasami rozgrywkowymi. CD…więcej.

Awans z Klasy A: Krzysztof Chłopek – zgodnie z regulaminem konkursu na Klasę Okręgową. Pozostali okręgowcy to: Marcin Biros, Bartłomiej Gębala, Łukasz Łabuzek, Arkadiusz Marek, Dawid Malczyk.

Spadek z Klasy A: Jacek Dobrowolski, Rafał Dobrowolski (obaj zrezygnowali z członkowska w Kolegium Sędziów, zgodnie z regulaminem automatycznie przesunięci są na ostatnie miejsce w klasyfikacji).

Awans z Klasy B: Sebastian Celarek

Spadek z Klasy B: Michał Bartosik, Tomasz Dżyżdżyk, Adam Hanusiak, Jakub Korba

Awans z Klasy C: Rafał Kubieniec, Piotr Nędzapo likwidacji C klasy przesunięty do B jako najniższej obecnie klasy rozgrywkowej.

Spadek z Klasy C: Wojciech Górecki, Grzegorz Dudek, Mariusz Nowak

Awans z Klasy M: Arkadiusz Dudek, Sławomir Kurnik, Dawid Pierzchała, Michał Siemek, Paweł Ostrzywilk

- W 4 lidze utrzymał się Michał Gębala

- Z Klasy Okręgowej do 4 ligi awansował Jonasz Kita

- Zarząd zdecydował o awansie tylko jednego sędziego z Klasy B ze względu na zmniejszenie drużyn uczestniczących w rozgrywkach (z dotychczasowych 16 do 14).

- Ze względu na likwidację Klasy C sędziowie spadający z Klasy B zostają sędziami klasy M

- Ze względu na likwidację Klasy C sędziowie awansujący z Klasy M zostają sędziami klasy B

- Zarząd postanowił skreślić z ewidencji sędziów ze względu na brak aktywności w organizacji sędziego próbnego Andrzeja Krupę

Aktualna lista sędziów wraz z ligami i klasami rozgrywkowymi jakie mogą prowadzić dostępna jest w zakładce "Lista sędziów 2013/14".