Informacje Zarządu

• autor: kschrzanow, 2013-09-04 10:39

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami Zarządu KS Chrzanów dotyczącymi m.in. najbliższej plenarki, egzaminów biegowych czy płatności. CD...więcej.

- Najbliższe Zebranie Plenarno-Szkoleniowe odbędzie się 23 września (poniedziałek) o godz. 17.30 w sali II LO w Chrzanowie. Obecność sędziów i obserwatorów obowiązkowa!

- Podczas zebrania prelekcję przeprowadzi międzynarodowy sędzia asystent Sebastian Mucha z Krakowa.

- Termin zebrania jest ostatnim kiedy można zapłacić zaległe składki KFD. Później kwota będzie powiększona o 10%, a sędzia do momentu uregulowania zaległości zostanie odsunięty od obsady.

- Sędziowie, którzy byli nieobecni na pierwszym terminie testów kondycyjnych muszą swoją nieobecność usprawiedliwić. Usprawiedliwienie wpłynąć musi w ciągu siedmiu dni od daty pierwszego terminu testu tj. do 9 września. W porozumieniu z nieobecnymi zostanie ustalony drugi termin egzaminów.

- Sędziowie, którzy byli nieobecni na egzaminie kondycyjnym lub go nie zaliczyli nie mogą prowadzić zawodów seniorskich jako sędzia główny oraz zawodów 4 ligi, KO i A-klasy jako asystent. W sytuacjach szczególnych istnieje możliwość odstępstwa od tego, tylko w celu zapewnienia obsady na zawody.

- Sędziowie, którzy zaliczyli w czerwcu egzaminy biegowe na KO mają zaliczony egzamin na rundę jesienną.

- Członkowie Zarządu nie spełniający wymogów regulaminowych do awansu do KO zostali zwolnieni z konieczności odbywania egzaminu biegowego z uwagi na konieczność jego sprawnego przeprowadzenia.

- W związku z modyfikacją Regulaminu Kar dla sędziów i obserwatorów i dodaniem w nim kar finansowych został stworzony aneks do Regulaminu Spadów i Awansów. W przypadku kar 50-100 zł sędzia otrzymuje ujemne 5 punktów od oceny dyscypliny, w przypadku kar 150-300 zł ujemne 10 punktów oraz w przypadku kar 350-500 zł ujemne 15 punktów.