Turniej w Bochni

• autor: kschrzanow, 2014-01-12 19:26

Piąte miejsce wywalczyli nasi koledzy podczas rozgrywanego 11 stycznia Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Sędziowskich, który zorganizowany został przez Kolegium Sędziów Bochnia. CD... więcej.

Nasza ekipa do Bochni zmierzała w dobrych nastrojach. Gorąco wierzyliśmy, że po serii treningów, których w okresie trwającym już od kilku tygodni przeprowadzaliśmy kilkanaście godzin, do turnieju przystąpimy wzmocnieni.

Zawody rozpoczęliśmy wyśmienicie, bo od zwycięstwa 2-0 nad ekipą z Nowego Targu. Dwa gole w tym meczu zdobył Mateusz Mrózek przy wydatnej pomocy współpartnerów z drużyny. Zwycięstwo to było jednak także okupione osłabieniem w kolejnych meczach, bowiem kontuzji eliminującej z dalszej gry doznał Michał Gębala.

W kolejnym spotkaniu naszymi grupowymi rywalami byli sędziowie z Limanowej. W tej konfrontacji można rzecz wszystko odbywało się w myśl powiedzenia: "miłe złego początki". Co prawda dość szybko objęliśmy prowadzenie za sprawą trafienia Mateusza Mrózka, ale przeciwnicy nie złożyli broni. Doprowadzili oni do remisu po cudownym golu "główką" jednego z zawodników. Szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili na trzy minuty przed zakończeniem spotkania.

W trzecim meczu musieliśmy wygrać z KS Wieliczka by liczyć na wejście do półfinałów. Niestety choć przeprowadziliśmy kilka dogodnych ataków, które powinny zakończyć się zdobyciem goli, to rywale popisywali się dobrą skutecznością pod naszą bramką. Ostatecznie to spotkanie przegraliśmy 4-1, a honorowe trafienie zanotował Arkadiusz Marek.

Naszym reprezentantom przyszło się zmierzyć zatem w meczu o piąte miejsce. W tym pojedynku wygraliśmy 2-1 z ekipą KS Żabno. Gole strzelali Arkadiusz Marek i Michał Siemek.

Nie mamy się jednak czego wstydzić, bo jak się okazało w wielkim finale ostatecznie zmierzyły się drużyny Wieliczki i Limanowej, a więc naszych grupowych rywali. Najlepszym zespołem turnieju okazali się być sędziowie z Limanowej.

Drużyna KS Chrzanów wystąpiła w następującym składzie: Tomasz Braś - Michał Siemek, Michał Gębala, Tomasz Drzyżdżyk, Dawid Malczyk, Łukasz Łabuzek, Arkadiusz Marek, Dariusz Zawadziński, Mateusz Mrózek, Jonasz Kita. Kierownikiem drużyny był Bartłomiej Gębala.

Zdjęcia z turnieju w Bochni obejrzeć można w dziale GALERIA.

autor: ~Dudi 2014-01-13 08:39:53

avatar Ale slabo:P

autor: ~herlik73 2014-01-14 08:56:20

avatar z dudim to dy było mistrzostwo