Kolegium Sędziów Chrzanów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

O KS Chrzanów w Futbolu Małopolskim

  • autor: kschrzanow, 2014-03-09 10:15

W lutowym wydaniu miesięcznika "Futbol Małopolska" - gazety informacyjnej Małopolskiego Związku Piłki Nożnej przeczytać możemy kilka ciepłych zdań o naszej sędziowskiej strukturze. Wszystko wskutek przeglądu struktur terenowych MZPN. CD...więcej.

Jak czytamy w miesięczniku prezes MZPN, Ryszard Niemiec pod koniec listopada ubiegłego roku zapowiedział cykl wyjazdowych spotkań członków kierownictwa MZPN z prezydiami okręgów i podokręgów w Małopolsce. Ma to służyć przeglądowi stanu spraw: sportowych, organizacyjnych i finansowych w podstawowych jednostkach organizacyjnych piłkarskiej administracji.

Prezydium MZPN w siedzibie PPN Chrzanów zjawiło się 19 lutego. Mogli się oni wówczas zapoznać z merytoryczną pracą podokręgu jaką przeprowadzono w minionych latach i planach rozwoju na najbliższą przyszłość. Informacje o działalności Kolegium Sędziów w Chrzanowie przedstawił przewodniczący naszej organizacji Bartłomiej Gębala. Prezydium MZPN bardzo dobrze oceniło prace naszego KS-u. Świadczą też o tym zdania jakie znalazły się w relacji ze spotkania w miesięczniku Futbol Małopolska, w którym przeczytać można między innymi:

"W poczet mocnych stron chrzanowskiego piłkarstwa zaliczyć należy struktury sędziowskie. Osiągnięcia środowiska prezentował szef tutejszej organizacji Bartłomiej Gębala. Kolegium Sędziów skupia 70 arbitrów, 59 rzeczywistych i 11 próbnych, głównie ludzi młodych. Dwóch arbitrów prowadzi zawody w IV lidze, 6 w klasie okręgowej, 12 w klasie "A", 11 w klasie "B". Pozostali to sędziowie asystenci i grup młodzieżowych. Stan posiadania zapewnia obsadę wszystkich meczów organizowanych przez Podokręg. Obaj sędziowie IV ligowi: Michał Gębala i Jonasz Kita to ludzie młodzi. Kita ma dopiero 22 lata i otwarte perspektywy rozwojowe. Współpraca chrzanowskiego środowiska z najlepszymi arbitrami MZPN: Tomaszem Musiałem, Robertem Marciniakiem i Sebastianem Muchą owocuje podnoszeniem poziomu prowadzenia zawodów oraz promocją sędziowania. W Podokręgu kandydatów na sędziów nie brakuje. Kursy sędziowskie cieszą się popularnością. Członkowie środowiska sędziów, oprócz prowadzenia zawodów angażują się także w dokształcanie piłkarzy i działaczy sportowych dotyczące zachodzących zmian w regułach gry i ich interpretacji".

Całą relacje ze spotkania władz MZPN z prezydium PPN Chrzanów przeczytać można na 8 stronie lutowego wydania miesięcznika Futbol Małopolska. Miesięcznik dostępny jest także w internecie, aby go pobrać należy kliknąć w LINK.

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [523]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

XI Turniej Drużyn Sędziowskich w Bochni 4.02.17r.
Ładowanie...

Reklama

Kalendarium

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

25

12-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 52, wczoraj: 143
ogółem: 450 060

statystyki szczegółowe