Wyślij wynik SMS!

• autor: kschrzanow, 2014-10-22 16:07

Władze PZPN nakładają kolejne obowiązki na sędziów. W rozwinięciu newsa przedstawiamy pisma z prośbą o przesyłanie SMS-ów z wynikiem do systemu Extranet. Jeśli więc zostaniecie poinformowaniu o obsadzie SMS-em to prosimy o stosowanie się do instrukcji. Przypominamy także o wysyłaniu wyników spotkań na stronę PPN Chrzanów, dotyczy to szczególnie zawodów trampkarzy, młodzików, orlików i żaków. CD...więcej.

Witam Was serdecznie

Informuję uprzejmie, iż w ostatnim czasie są prowadzone rozmowy dotyczące funkcjonowania systemu ekstranet i portalu "Łączy Nas Piłka", jak również jest stawiany dość duży nacisk ze strony PZPN (niektóre maile otrzymujecie bezpośrednio).
Jesteśmy informowani, że Kolegium Sędziów Małopolskiego ZPN znajduje się na ostatnim miejscu ze względu na podział na województwa, jeśli chodzi o procent przesyłania informacji za pomocą sms.

W związku z tym przesyłam w załączniku pismo Pana Prezesa MZPN Ryszarda Niemca, które proszę abyście umieścili na stronach internetowych Waszych Kolegiów Sędziów, tak aby wszyscy sędziowie mogli się z nim zapoznać - proszę to zrobić najszybciej jak możecie).

Dodatkowo, w imieniu Przewodniczącego KS MZPN Pana Andrzeja Sękowskiego przesyłam apel do osób zajmujących się obsadą w poszczególnych KS o powiadamianie sędziów głównych wszelkiego rodzaju zawodów rozgrywanych na terenie Małopolskiego ZPN,  a do wszystkich sędziów pełniących rolę sędziego głównego o odsyłanie wyniku smsem w czasie 15 minut po zawodach.

Andrzej RosadzińskiKolegium Sędziów MZPN

- List prezesa MZPN Ryszarda Niemcahttp://s1.fbcdn.pl/1/clubs/64331/data/docs/pismo.pdf