Sędziowie świętowali 70 lat KS Chrzanów

• autor: kschrzanow, 2015-11-21 09:52

W restauracji NATA w Libiążu w piątek 20 listopada 2015 r. odbyły się uroczystości związane z obchodami Jubileuszu 70-lecia istnienia Kolegium Sędziów Chrzanów. W spotkaniu wzięła udział setka sędziów (wraz z osobami towarzyszącymi), obserwatorów, seniorów oraz zaproszonych gości. CD...więcej.

Obchody Jubileuszu 70-lecia KS Chrzanów swoją obecnością zaszczycili Prezes Kolegium Sędziów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Sękowski, Prezes PPN Chrzanów Józef Cichoń wraz z prezydium, przedstawiciele Kolegiów Sędziów Kraków, Nowy Targ, Oświęcim i Wadowice, sędziowie seniorzy KS Chrzanów, byli sędziowie KS Chrzanów (Jerzy Wnęk, Janusz Krupnik, Mateusz Kulig) oraz sędziowie i sędziny KS Chrzanów wraz z osobami towarzyszącymi.

W oficjalnej części uroczystości Adam Banach dzięki prezentacji przygotowanej przez Jonasza Kitę przybliżył historię KS Chrzanów. Sędziowie, którzy osiągnęli w ostatnim czasie jubileusze przeprowadzonych spotkań otrzymali pamiątkowe statuetki i upominki.

Za 300 przeprowadzonych meczy uhonorowano: Kamila Kosowskiego, Dominika Nędzę, Dawida Pierzchałę i Jonasza Kitę. Za 500 meczy Michała Gębalę i Adama Banacha, za 750 meczy Bartłomieja Gębalę, a za 1000 spotkań Arkadiusza Dudka i Dariusza Zawadzińskiego.

Z rąk Prezesa KS MZPN Andrzeja Sękowskiego i Prezesa PPN Chrzanów Józefa Cichonia Brązowe Honorowe Odznaki PPN Chrzanów otrzymali: Łukasz Łabuzek i Arkadiusz Marek.

Srebrne Honorowe Odznaki PPN Chrzanów powędrowały natomiast do: Dariusza Feliksika, Arkadiusza Dudka, Macieja Cholewy, Marcina Birosa i Rafała Kubieńca.

Uchwałą Zarządu KS Chrzanów tytuł Honorowego Przewodniczącego Kolegium Sędziów Chrzanów nadano Sławomirowi Czapińskiemu - byłemu wieloletniemu przewodniczącemu KS Chrzanów oraz zaangażowanemu działaczowi zarówno KS Chrzanów jak i PPN Chrzanów.

Następnie przyszedł czas na przemówienia i życzenia od zaproszonych gości. Na ręce przewodniczącego Bartłomieja Gębali pamiątkowe puchary i patery złożyli przedstawiciele KS MZPN i KS Kraków Prezesi Andrzej Sękowski oraz Piotr Musialik, Przewodniczący KS Wadowice Marek Skrzypczak, Przewodniczący KS Oświęcim Sławomir Spiesz, Przewodniczący KS Nowy Targ Bogusław Górnik oraz Jerzy Wnęk.

W oczekiwaniu na uroczystą kolację Adam Banach zaprezentował pokaz zdjęć ukazujący pracę sędziów KS Chrzanów z minionych dziesięciu lat (od ostatniego Jubileuszu 60-lecia). Po kolacji natomiast wzniesiono toast, a efektowny tort symbolicznie pokroili Przewodniczący KS Chrzanów Bartłomiej Gębala oraz Honorowy Przewodniczący KS Chrzanów Sławomir Czapiński.

W części nieoficjalnej nie zabrakło rozmów przy zastawionym stole oraz zabawy na parkiecie do późnych godzin nocnych.

Przed uroczystościami wszyscy obecni sędziowie, obserwatorzy oraz seniorzy KS Chrzanów mieli zrobione zdjęcie do pamiątkowego tablo. Tablo będzie wręczone każdemu sędziemu w wersji A4, a duże wywieszone w siedzibie PPN Chrzanów.

Wszystkich sędziów, którzy nie byli obecni na Jubileuszu prosimy o przesłanie swojej fotografii (portretowej) na maila: bananito@poczta.fm lub dostarczenie do Adama Banacha. Prosimy o wywiązanie się z tego do końca listopada!

http://przelom.pl/17713-sedziowie-wskoczyli-w-garnitury.html - Relacja z Jubileuszu na stronie Przełomu