Informacje zarządu

• autor: kschrzanow, 2016-03-04 21:31

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami zarządu dotyczącymi m.in wiosennych egzaminów, awansów oraz nowych sędziów w KS Chrzanów. CD...więcej.

- Egzaminy kondycyjne i teoretyczne dla sędziów Klasy A, B oraz M i asystenci odbędą się na obiektach ZS nr 1 w Chrzanowie 30 marca. O 17.00 egzamin biegowy, a następnie egzamin teoretyczny. Przypominamy, że aby wziąć udział w egzaminie konieczna jest ważna karta zdrowia. Nieobecność na egzaminie może być usprawiedliwiona jedynie pisemnie.

- W egzaminach biegowych wezmą też udział uczestnicy kursu dla kandydatów na sędziów (11 osób)

- Start rozgrywek w PPN Chrzanów nastąpi 26 marca (Wielka Sobota). Wystartuje wtedy B-klasa

- Na podstawie rankingu po rundzie jesiennej do Klasy A awansował kolega Rafał Kubieniec, a do Klasy B kolega Jakub Kita. Obaj w rundzie wiosennej będą uczestniczyć w rankingu swojej nowej klasy rozgrywkowej bez możliwości awansu, ale z możliwością spadku (noty z rundy wiosennej będą liczone podwójnie)

- Na wniosek kolegów Olega Bigaja i Pawła Kani z KS Olkusz zarząd KS Chrzanów postanowił przyjąć ich w szeregi KS Chrzanów. Ze względu na wiek kol. Bigaj będzie w Klasie B (w Olkuszu w A Klasie), kol. Kania natomiast w Klasie A.

- Podczas najbliższej plenarki (15 marca o 18.00 w sali II LO w Chrzanowie) będą zbierane wpłaty za składkę KFP oraz KFD. Informację o wysokości składki KFD można uzyskać u kol. Michała Gębali. Składka KFP to kwota 52 zł (wszyscy sędziowie rzeczywiści - termin płatności do końca marca 2016). Ostatecznym terminem zapłaty składki za KFD jest plenarka w kwietniu.

- Plenarka w marcu (najbliższa) jest ostatecznym terminem oddania testów korespondencyjnych zimowych