KS Chrzanów Wicemistrzem Małopolski Zachodniej

• autor: kschrzanow, 2017-01-24 21:17

W rozgrywanych 21 stycznia 2017 roku w Kętach XII Mistrzostwach Drużyn Sędziowskich Małopolski Zachodniej, reprezentacja KS Chrzanów spisała się bardzo dobrze i ostatecznie wywalczyła wicemistrzostwo.

Sportowe zmagania rozpoczęliśmy od konfrontacji z ekipą KS Olkusz. Nasi koledzy nie mogli się jeszcze w tym meczu wstrzelić w bramkę przeciwników i ostatecznie to spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W kolejnym meczu było już o wiele lepiej, bo worek z bramkami rozwiązał się i wyższość naszej drużyny uznać musiało Kolegium Sędziów Oświęcim, które przegrało z nami 2-0. W trzecim meczu turnieju na drodze do końcowego triumfu stanęła nam drużyna z Wadowic. Mecz był zacięty, ale w ostatecznym rozrachunku górą byli nasi rywale, którzy wygrali stosunkiem bramek 4-2.

W meczach rewanżowych chrzanowianie zaprezentowali się jeszcze lepiej. Nasza ekipa kolejno rozprawiła się z Olkuszem (3-0) i Oświęcimiem (2-1). Decydującym o końcowym zwycięstwie w turnieju był ostatni mecz imprezy - Chrzanów kontra Wadowice. Było to zdecydowanie najbardziej emocjonujące spotkanie w tym dniu. Minimalnie lepsi okazali się jednak nasi koledzy z KS Wadowice i to do nich powędrował puchar za pierwsze miejsce (wynik meczu 2-1). My zajęliśmy miejsce drugie, co też jest wynikiem satysfakcjonującym.

Warto nadmienić, że tytuł najlepszego bramkarza turnieju powędrował w ręce Marcina Birosa.

Nasza drużyna zagrała w składzie: Marcin Biros, Michał Gębala, Jonasz Kita, Jakub Kita, Mateusz Kosowski, Sebastian Celarek, Krzysztof Chłopek, Jakub Bochenek, Sławomir Kurnik. Kierownikiem drużyny był Bartłomiej Gębala.

XIII Mistrzostwa Drużyn Sędziowskich Małopolski Zachodniej będą organizowane w przyszłym roku przez nasze Kolegium Sędziów.

Zdjęcia z turnieju w Kętach dostępne są w GALERII.