Startują ligi orlików, żaków i żaczków.

• autor: kschrzanow, 2017-09-06 22:44

...W najbliższy weekend startują ligi najmłdoszych. W sezonie 2017/2018 PPN Chrzanów poprowadzi ligi w kategoriach orlików, żaków i żaczków. W rozwinięciu newsa informacje na temat przebiegu rozgrywek. CD...więcej.

.- Na zawody wystarczy dotrzeć 15 minut wcześniej

- Mecze w Orlikach i Żakach trwają 2 x 20 minut (minuta przerwy). W żaczkach czas gry będzie ustalany na dane rozgrywki

- Drużyny dostarczają na dany turniej jeden egzamplarz składu. Kierownicy drużyn powinni posiadać karty zdrowia zawodników lub zaświadczenia o dobrym stanie zdrowia.

- Bezpośrednio po zakończeniu turnieju sędzia jest zobowiązany wysłać wyniki SMS lub na Fb do Adama Banacha

- Stawka za mecz odbyty to 30 zł, za mecz nieodbyty 15 zł. W lidze żaczków stawka będzie ustalana na dany turniej. Płatnikiem jest drużyna wpisana jako gospodarz.

ORLIKI:

- 6 zawodników w polu plus bramkarz, wznowienie gry od bramki dowolne, odległość przy stałych fragmentach 5 metrów, karny z koła, auty z ręki (RYGORYSTYCZNIE)

ŻAKI:

- 5 zawodników w polu plus bramkarz, wznowienie gry od bramki dowolne, odległości przy stałych fragmentach 5 metrów, karny z linii pola karnego, AUTY: zawodnik zagrywa piłkę sam do siebie nogą (wprowadza ją na boisko) i dopiero wtedy może zagrać do kolegi, uderzyć itp

ŻACZKI:

- 4 zawodników w polu plus bramkarz, wznowienie gry od bramki dowolne, odległości przy stałych fragmentach 5 metrów, karny z linii pola karnego, AUTY: zawodnik zagrywa piłkę sam do siebie nogą (wprowadza ją na boisko) i dopiero wtedy może zagrać do kolegi, uderzyć itp, mniejsze bramki. mozliwość gry na boiskach trawiastych w przypadku pewnej ładnej pogody (wtedy system turniejowy np na dwóch boiskach)