Kolegium Sędziów Chrzanów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Sezon 2017/2018 uroczyście zakończony

• autor: kschrzanow, 2018-06-25 23:17

Sędziowie KS Chrzanów uroczyście zakończyli sezon 2017/2018. Podczas wizyty w Zagórzu nie zabrakło meczu piłkarskiego, jubileuszy oraz poczęstunku. CD...więcej.

Jak zwykle spotkanie rozpoczęto od meczu kawalerów z żonatymi. Mecz stał na dobrym, wyrównanym poziomie, ale już w pierwszych minutach młodsi koledzy strzelili bramkę po strzale z dystansu kolegi Brzezonia. Żonaci swoich szans szukali w stałych fragmentach gry, ponieważ kawalerowie grali bardzo ostro, co skutkowało duża ilością rzutów wolnych. Zemściło się to i rzut karny przed przerwą wykończył M. Siemek. Po przerwie po nieporozumieniu obrońcy z bramkarzem znowu młodsi koledzy wyszli na prowadzenie, ale w doliczonym czasie gry kolejny ewidentny rzut karny dla żonatych i zawody kończą się wynikiem 2-2.

Składy:
Kawalerowie: Siemek T., Bąba, Banach, Brzezoń, Kulczyk, Potępa, Stokłosa, Kosowski M., Fiba A., Cholewa S., Bogacz, Baldy,
Żonaci: Nędza, Gładys, Łabuzek, Kurnik, Siemek M., Bigaj M., Ziach, Biros, Celarek, Banaś, Gębala M., Nachel

Sędziowali: Kijak J., Dudek, Jamrozik

Przed rozpoczęciem meczu miała miejsce miła uroczystość. Przygodę z gwizdkiem postanowił zakończyć wieloletni członek KS Chrzanów, sędzia i obserwator - Jacek Kijak. Jego licznik przeprowadzonych zawodów zatrzymał się na liczbie - 777. Otrzymał on pamiątkową statuetkę i kończąc swój ostatni mecz z gwizdkiem, schodził w otoczeniu oklasków ze strony wszystkich członków KS Chrzanów. Jacku, dziękujemy za wiele rad przekazanych na boisku i życzymy powodzenia w innych obowiązkach w Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów!

W części oficjalnej nagrodzeni za jubileusze sędziowskie zostali również koledzy:
Ziach Rafał - 1000 przeprowadzonych zawodów,
Ryba Tomasz - 750,
Kita Jonasz - 500,
Gładys Michał - 300.

Następnie do późnych godzin sędziowie przy stołach, oglądając wspólnie mecz mundialu, mieli możliwość podyskutować o kończącej się rundzie oraz całym sezonie. Do zobaczenia w sezonie 2018/2019!